Roda JC Voetbalacademie kledingsponsors

Enkele maanden geleden is onze jeugdafdeling Roda JC Voetbalacademie gestart met een kledingsponsorplan.
Voor kleinere zelfstandigen met een geel/zwart hart wordt het mogelijk om, voor twee jaar, als sponsor met logo op de kleding van een heel Roda JC jeugdteam te verschijnen. Inmiddels hebben al veel sponsoren toegezegd en zijn we over de helft. Maar we zijn er nog niet en de tijd is krap tot het nieuwe seizoen!!Wij zoeken daarom nog meer ‚Äúpartners in crime" die willen participeren in dit, voor Roda JC, unieke plan. Geïnteresseerde ondernemers hebben enerzijds de keuze uit landelijke aandacht middels sponsoring op de wedstrijdkleding en tassen en anderzijds regionale naamsbekendheid door met hun logo op poloshirts, showpakken of coachjassen van een heel Roda JC jeugdteam te verschijnen. Deze presentatiekleding wordt onder andere door de kinderen gedragen op school, in het stadion, bij uit - en thuiswedstrijden, op de tribunes en business ruimtes, als ballenjongen en tijdens de vele maatschappelijke activiteiten waaraan zij namens Roda JC deelnemen als onderdeel van onze stichting Roda JC Midden in de Maatschappij.

We hebben voor alle sponsorplekken bij diverse teams nog mogelijkheden, maar wacht niet te lang als u mee wil doen! Heeft u interesse of wenst u meer informatie? Neem dan contact op met Maurice Schreijen mschreijen@rodajc.nl, 06-29548396 of ga naar dit invulformulier en vul uw gegevens in. U zult dan spoedig alle informatie ontvangen.

Geplaatst op: 04-09-2015